nasza działalność

Organizujemy i pomagamy przy zabawach dla dzieci (zabawa karnawałowa w Fundacji Godne Życie, zabawa karnawałowa oraz dzień dziecka w Przedszkolu nr 1 w Lubartowie), festynach (festyn "Dwie godziny dla rodziny" organizowany przez Dom Młodzieży "Jutrzenka"), konferencjach ("Indywidualizacja w edukacji wczesnoszkolnej"), oraz imprezach studenckich (Tygiel 2010, DNA Encyklopedia Życia). Organizowaliśmy również zabawy podczas Wigilii Nocy Kultury w Ogrodzie Botanicznym.

Organizujemy cykliczne szkolenie dla członków Koła pod nazwą "Szkoła Animatora". W zeszłym roku akademickim prowadziliśmy warsztaty origami dla członków Koła, w tym roku chcielibyśmy rozszerzyć zakres naszej działalności.

Współpracujemy z Polskim Stowarzyszeniem Pedagogów i AnimatorówZabawy KLANZA. W zamian za uczestnictwo w akcjach Stowarszyszenia korzystamy z możliwości darmowego uczestnictwa w konferencjach i szkoleniach organizowanych przez Stowarzyszenie.

Na początku roku akademickiego 2010/2011 nasza koleżanka Anna Krupa, jako przedstawiciel KNPiAZ, uczestniczyła w konferencji "Wykorzystanie alternatywnych metod nauczania w edukacji dzieci, młodzieży i dorosłych", która odbyła się w Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Obecnie członkowie KNPiAZ przygotowują się do uczestnictwa w Kongresie Kół Naukowych Tygiel 2011, zarówno w części konferencyjnej, jak i plenerowej.

Chętnie i z radością przyjmujemy propozycje współpracy przy zabawach i imprezach.