mój talent

Przede wszystkim jestem studentką psychologii i wokół tego skupiam największą część swej aktywności, zarówno naukowej jak i hobbistycznej.

Szczególnie interesują mnie zagadnienia psychologii społecznej, swoją przyszłość na chwilę obecną wiążę z coachingiem lub ogólnie mówiąc zarządzaniem personelem. Cały czas szkolę się i szukam nowych możliwości rozwoju w tej dziedzinie, ale nie zamykam się na żadne opcje zdobywania doświadczenia, ponieważ jestem zdania, że wszystko co robimy wzmacnia nas i daje cenne umiejętności, które potem możemy wykorzystać.

W wolnych chwilach maluję farbami na odzieży. Głównie są to wzory mojego autorstwa, które samodzielnie tworzę a następnie nanoszę farbami na bluzy, torby, koszulki, a nawet buty. Robię też rzeczy na zamówienie, najczęściej oryginalne prezenty dla bliskich. 

Rozszerzając nieco swoją działalność artystyczną zaczęłam malować wzory na ścianach (zaczynając od własnego pokoju), tworzyć kartki okolicznościowe, a także malować na porcelanowych kubkach specjalnymi farbkami. Wykonałam również dwa zegary wycinając je w porządanym kształcie z płyty winylowej. Obecnie największą częśc swojego wolnego czasu poświęcam na tworzenie scenografii i kostiumów dla Akademii Teatralno-Wokalnej Jerzego Turowicza, w której również udzielam się aktorsko. Teatr bowiem to kolejna pasja, która towarzyszy mi już od lat i niezmiennie dostarcza ogromnego warsztatu dla ciała i umysłu :)

Uwielbiam kontakt z ludźmi, dlatego też nie wyobrażałam sobie nie spożytkować pokładów energii w konstruktywny sposób i od początku studiów pracuję jako barmanka. Obecnie pełniąc funkcję zastępcy kierownika w Restauracji Czarny Tulipan w Lublinie. Łatwość w nawiązywanie relacji z ludźmi, zarządzanie personelem, a przede wszystkim praca w grupie to jedne z licznych umiejętności jakie zyskałam dzięki tej działalności.